محل تبلیغات شما

توضیحاتی در رابطه با الکسا و نحوه کار با آن

در گذشته وبسایت الکسا ثبت نام رایگان داشته و صاحبان سایت ها می توانستند سایت خود را با عضویت رایگان در سایت الکسا ثبت نمایند و رتبه و میزان بازدید و ترافیک وبسایت خود را مشاهده نمایند.

اخیرا الکسا این قابلیت را از سایت خود برداشته و صاحبان سایت ها تنها با پرداخت هزینه می توانند عضو سایت شوند و در غیر اینصورت امکان ثبت نام رایگان برای آنها وجود ندارد.

اما با نصب تولبار الکسا در مرورگر خود می توانید رتبه ایران و جهان وبسایت خود را در میران بازدید ایجاد شده مشاهده نمایید.

برای افزایش بازدید سایت خود به سایت ادز پاپ آپ مراجعه کنید تا هم کسب درآمد کنید و هم افزایش بازدید و ترافیک داشته باشید.

دلیل ثبت سایت در الکسا چیست ؟
برای طراحی سایت و بدست آوردن رتبه جایگاه مناسب اولین سوالی که برایتان پیش می آید این است که اصلا چرا باید سایت خود را رد الکسا ثبت کنیم؟ واینکه آموزش ثبت سایت در الکسا چگونه می تواند بر سئو سایت ما تاثیر گذار باشد. درادامه می خواهیم به چند مورد کوتاه از دلایلی که نشان می دهد علت ثبت نام در الکسا چیست را عنوان کنیم. با ثیت سایت خود در الکسا امکان تعیین عنوان و توضیحات برای سایت که در صفحه مربوط به سایت شما می باشد را بدست خواهید آورد. سایت الکسا با تعیین کشوری که هدف شما از آن جذب بازید کننده و رتبه بندی در سایت ثبت شده آن کشور باشد را رتبه بندی خواهد و این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید آمار سایت های دیگر را به راحتی در دسترس داشته باشید و نظرات کاربران در مورد سایت ها را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مراحل ثبت سایت در الکسا
برای اینکه سایت خود را در الکسا ثبت کنید نیاز به آموزش ثبت سایت در الکسا داریم که در ادامه به مراحل ثبت سایت در الکسا اشاره کرده ایم.

وارد سایت الکسا شوید و برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید.
ایمیل ارسال شده برای تاید حساب کاربری خود را تایید کنید.
در بخش home در سایت الکسا رفته و سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس enter را بزنید
صفحه باز شده دارای گزینه ای به نام edit site info د رانتهای صفحه می باشد آن را انتخاب کنید.
پنجره ای برای شما باز می شود که نشان دهنده تایید مالکیت سایت می باشد با انتخاب گزینه claim this site شما اعلام می کنید که این سایت برای الکسا معرفی شود.
در این مرحله برای شما سه روش در جهت تایید مالکیت سایت ارائه شده وجود دارد که دو مورد اولیه آن برای کاربران بصورت رایگان می باشد هر کدام از سه گزینه را که می خواهید انتخاب کنید. با انتخاب روش اول شما با در اختیار داشتن فایلی که الکسا به شما داده است و با دانلود کردن آن مالکیت خود را در الکسا تایید کرده اید و در روش دوم الکسا کدی را در اختیار شما قرار می دهد که که قالب متا تگ دارد و شما باید کد دریافتی را در صفحه اصلی سایت خود قرار دهید. این کد باید در htmlاصلی سایت شما و در تگ head قرار بگیرد و سپس verify my ID را کلیک کنید.
در نهایت پیغامی دریافت خواهید کرد مبنی بر اینکه مالکیت سایت شما در الکسا موفقیت آمیز بوده است.
آموزش ثبت سایت در الکسا
ثبت سایت در الکسا

آموزش ثبت سایت در الکسا
در مطلب بالا به مراحلی که برای ثبت سایت در الکسا باید انجام دهید اشاره کرده ایم حال می خواهیم آموزش ثبت سایت در الکسا را برایتان ببیشتر توضیح دهیم.
برای اینکه از هویت سایت خود در سایت الکسا مطلع شوید باید در الکسا ثبت نام انجام دهید و اکانت خود را در سایت الکسا بسازید. وارد صفحه اصلی الکسا شوید. alexa.com و با کلیک بر روی گزینه sign up به صفحه ثبت نام وارد شوید.مراحل ثبت نام هم در مطلب بالا برایتان آورده ایم
شاید ندانید که سایت الکسا دارای بسته های معمولی و بسته حرفه ای می باشد که تفاوت قیمت دارند و می توانید با انتخاب هر یک از این دو بسته به صورت آنلاین ثبت نام خود را انجام دهید. البته این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که بسته را با توجه به نیاز وب سایت خود انتخاب و خریداری کنید با خرید هر یک از این دو بسته شما برای۷ روز زمان دارید تا تست رایگان انجام دهید اما به این به معنای وارد نکردن اطلاعات نمی باشد بلکه شما باید اطلاعات خود را وارد کنید و در نهایت روز ششم این امکان را دارید که اکانت ساخته شده را کنسل کنید تا هزینه ای از حساب شما کسر نشود.
اکانت کاربری خود را ساخته اید حال بر روی گزینه Dashboard کلیک کنید. شما در این بخش قادر خواهید بود به تعداد زیادی سایت را ثبت کنید و همچنین لیستی از تمام سایتها با آمار بازدید آنها را د ریک صفحه مشاهده کنید. بعداز اینکه سایت خود را در الکسا ثبت کردید این امکان را دارید برای هریک تولبار مخصوص در نظر گرفته و لینک های دانلود آن ها را در اختیار کاربران قرار دهید.
بعد از گذراندن این مراحل دیگر نوبت آن شده است که اطلاعات سایت خود و رقبایتان را در سایت الکسا وارد کنید تا بتوانید گزارشی را که می خواهید مشاهده کنید.

برایافزایش بازدید سایتخود به سایت ادز پاپ آپ مراجعه کنید تا هم کسب درآمد کنید و هم افزایش بازدید و ترافیک داشته باشید.

اگر نیاز به اکانت الکسا دارید می توانیم برای شما و به نام شما اکانت را خریداری نماییم.

برای مشاهده قیمت های پلان های الکسا بهسایت الکسامراجعه نمایید

افزایش بازدید و کاهش رتبه الکسا و کسب درآمد از پاپ آپ با ثبت سایت در الکسا

سایت ,الکسا ,ثبت ,بازدید ,رتبه ,صفحه ,در الکسا ,خود را ,سایت خود ,سایت در ,ثبت سایت ,ترافیک داشته باشید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
shams91 پسورد دانشگاه ها برای دانلود مقاله - اکانت دانشگاهی مخزن سوخت عکاسي عروس در کرج nonofan fatemetavakolii1369 دی تی آموز uloversdoll sex dolls 17331041